Halı Seçiminde Tercihiniz Bahariye Halı Sektöründe Zirveye Koşuyor

Bahariye Halı ürün çeşitliliği kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile halı sektöründe zirveye doğru ilerliyor.

Halı Seçiminde Tercihiniz Bahariye Halı Sektöründe Zirveye Koşuyor

Özellikle de salon halısı seçiminde diğer eşyalarla uyuma çok dikkat etmek gerekir. Beri taraftan yine döşemelik kumaşları sahip olan mobilya ve perdeler bulunuyor ise düz halılar sade görünüme katkı sağlayacaktır ve göz yormayacaktır. Öte yandan yine görüntüyü ve tasarımı ön planda tutmak önemli iken aynı zamanda da bireyler halıların kalitesine de önem vermelidir. Çünkü halılar uzun yıllar kullanılan ve bireylerin konforunu sağlayan malzemelerdir. Bambu halı çeşitleri bu noktada üretilmiş olan en kaliteli halı çeşitleri arasında yer alır ve son derece konforludur.

Bahariye Halı ürün çeşitliliği kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile halı sektöründe zirveye doğru ilerliyor. Kurulduğu günden bu yana sektöründe büyük bir tecrübe ile faaliyetlerini yürüten ve konforlu dekoratif modern ve uzun ömürlü halıları hayata geçiren Bahariye halı ülkemizin ekonomik anlamda gelişmesine de katkı sunuyor.

50000 metrekarelik bir alanda halı üretimi gerçekleştiren kuruluş hem istihdama katkı sağlarken aynı zamanda da uygun fiyat ile kaliteli buluşturuyor. Salon halısı çeşitleri başta olmak üzere birçok halı çeşidi ile müşterilerinin her alandaki ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret gösteriyor. Tasarımları ile de hem Türkiye'de hem de dünyada halı sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ettiğini ifade eden Bahariye Halı modern çizgileri ile klasik çizgileri bir araya getiren son derece önemli koleksiyonlara imza atıyor. Bambu halı çeşitleri ile de özellikle çocuklu evlerin antibakteriyel ve konforlu halı ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Bahariye Halı %100 müşteri odaklı bir çalışma prensibi sergiliyor.

Bahariye Halı müşterilerine hizmet sunarken aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi de sergiliyor. Sadece satış öncesi değil satış sonrası da müşterilerinin değişebileceği her türlü soru ve sıkıntı da müşterilerinin yanında yer alıyor. Dijital platformları da etkin bir biçimde kullanan kuruluş verimli bir web sitesini hayata geçirerek burada viskon halı ve tüm halı çeşitleri ile ilgili bilgilendirmeyi müşterilerine sunuyor. Web sitesi üzerinden kuruluşun iletişim adreslerine de ulaşmak mümkün kılınıyor.