Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret

Ev tekstili ürünleri söz konusu olduğunda, perdeler ev tekstilinin en büyük kategorisi olmaya devam ederken, bunu Havlu, bornoz, nevresim takımları, alez, masa örtüsü, tuvalet ve mutfak takımları takip ediyor.

Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret
Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret
Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret
Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret
Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret

Ev Tekstili Sektöründe E-Ticaret

Ev tekstili ürünleri söz konusu olduğunda, perdeler ev tekstilinin en büyük kategorisi olmaya devam ederken, bunu Havlu, bornoz, nevresim takımları, alez, masa örtüsü, tuvalet ve mutfak takımları takip ediyor. Küresel ev tekstili üretiminde kullanılan başlıca kumaşlar arasında pamuk, polyester, ipek ve bambu ve viskon-ipek gibi bazı doğal lifler bulunur.

 

Ayrıca, ev tekstili ve mobilya pazarında e-ticaret yeni zirvelere ulaşıyor ve artan sayıda alışveriş web sitesi ile pazar da büyüme yaşıyor. Bununla birlikte, küresel ev tekstili pazarı, artan hammadde fiyatları, katı yasal gereklilikler ve yüksek rekabet gibi bazı önemli zorluklarla da karşı karşıyadır.

Ev Tekstil Ürünleri İnternetten Alınabilir mi?  

Ev tekstili pazarı oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu kapsamda tüketicilerin ihtiyaçları da farklılık göstermektedir, buna istinaden internet sitesinin ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeyde olması esastır. Mutfağı için küçük bir havlu almayı pek düşünmeyen bir müşteri, yatak odası için yeni bir nevresim takımı alırken daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle, sitedeki ürünler müşterilerin ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri içermelidir. Bu konuda Texgross.com sorun çözümü odaklı çalışmakta kararlı...

Peki Texgross Sitesi Ne diyor?  

2021 yılında işimize başladığımızda, enerjimizi ve bilgimizi, eksiksiz bir ürün ve hizmet portföyü oluşturarak, müşterilerin yaşadığı sorunları ortadan kaldırmaya sorun çözümüne odaklanmaya adadık.

Şirketimiz kurulduğu 2021 yılında, müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla gelişimini sürdürmekle birlikte; gerek ‘Sanatsal malzeme ve Kırtasiye gerekse Tekstil ürünlerinin tedariki hususunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Ankara Yenimahalle merkez şubemiz ile başlamış olduğumuz ticaret faaliyetlerimizi bu alanda sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle, müşteri kitlemize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz.

Web sitemiz ile değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına www.texgross.com adlı online alışveriş (e-ticaret ) sitemizi tasarlayarak , bu sitemizi Yenimahalle’de oluşturduğumuz genel merkez depo ve lojistik birimimiz ile destekledik ve hızlı-güvenli alışveriş imkanı sunabilmek adına, proaktif bir şekilde çağımızın gelişmesini müteakiben, teknolojinin gerekli kıldığı tüm imkanları, yapmış olduğumuz güncellemeler ile sitemize entegrasyonunu sağlamaktayız.

Texgross Ürün Çeşitleri Nelerdir ?  

Texgross ev tekstili ürün yelpazesi başlıca aşağıdakilerden oluşmakla birlikte sadece bunlarla sınırlı değildir;

 

Texgross.com müşterilerine hitaben; “Sunduğumuz tüm ürünler, en yüksek üretim ve işyeri standartlarına uygun, güvenilir ve sertifikalı fabrikalardan tedarik edilmektedir” diyerek müşterilerine güven vermektedir.

Mevcut sorularınızı duymaktan ve mevcut zorluklarınızın herhangi birinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.