Bursa'da Yayın Yapan İRT İnternet Radyo Televizyonu

Bursa'da Yayın Yapan İRT İnternet Radyo Televizyonu

Bursa'da Yayın Yapan İRT İnternet Radyo Televizyonu

Bursa'da yayın hayatına başlıyan İRT İnternet Radyo Televizyonu her kesimin sesi olmaya başladı.

Kısa süre içersinde Türkiye'de site ziyaretçi sayısı ve okunma sayıları ile dikkat çeken İRT.COM.TR Haber sitesi vatandaşlardan ve siyasilerden tam not aldı.

İRT.COM.TR Yönetim Kurul Başkanı Murat Yücel yaptığı açıklamada;

İRT olarak Türkiye'de yanlı basından sıkılan ve çok haber yerine kaliteli haber yapacağız ilkesi ile yola çıkan İRT.COM.TR  haber sitesi kısa süre içersinde 150 bin site ziayretçi sayısı ve 700 bin okunma sayısına ulaştı. Sadece Bursa'nın sesi değil Türkiye'ninde sesi olmayı hedefliyoruz.

Yakın süreçte köşe yazarlarımızda yazılarına başlıyarak vatandaşlarımızla buluşacaklar. bu müjdeyide okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

YAŞAMIN OLDUĞU HER YERDE Sloganı ile yola çıktık.  Elimizdeki imkanlarıda en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. İRT İnternet RAdyo Televizyonu ismi gibi yakın süreçlerde İnternet Radyosu Ve İnternet Televizyonu olarakta Yayınlarına başlıyacaklar. İnternet Radyosu olarak yakın süreçte faaliyete başlıyacağız.

İnternet Televizyonu olarakta 2013 yılında Bursaya İnternet Televizyonunu ilk getirenlerden biri olarak tecrübemizi zaten Bursa halkının bildiği sektörde en iyi şekilde İRT Haber , İRT Spor , İRT Magazin ,İRT Radyo olarak başlıyoruz. Kadro çalışmalarmız tüm hızıyla devam ediyor. Sadece Bursa'da değil Tüm Türkiye'nin takip ettiği dinlediği izlediği bir medya kuruluşu olacağız. 

Çok yakında bu hizmetlerimizde başlıyor.

UNUTMAYIN YAŞAMIN OLDUĞU HER YERDE İRT.COM.TR VAR.

Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bizlere Gösterdiği ilgi ve alakayada sonsuz teşekkürlerimizi belirtmek isterim.

Ziyaretçisi olmayan sadece haber siteleri değil tüm siteler internet çöplüğüne gitmeye mahkumlardır. Sizlere herzaman daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz."