Vertigoya Neden Olabilecek Gerilim Filmi Tırmanış

Vertigoya Neden Olabilecek Gerilim Filmi Tırmanış

Vertigoya Neden Olabilecek Gerilim Filmi Tırmanış

Lionsgate, Shazam'ın başrolünde yer aldığı, gerilim filmi yayını yaklaşmakta olan tırmanış için baş dönmesine neden olan yepyeni bir fragman yayınladı! 

Lionsgate, Shazam'ın başrolünde yer aldığı, yaklaşmakta olan tırmanış gerilim filmi Fall için yepyeni bir baş dönmesine neden olan fragman yayınladı! Grace Caroline Currey. Currey'e Virginia Gardner, Mason Gooding ve Jeffrey Dean Morgan'ı (The Walking Dead) içeren bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Scott Mann'ın yönettiği Fall, uzak, terk edilmiş bir radyo kulesine tırmanarak sınırları zorlamaya çalışan en iyi arkadaş ve heyecan arayan Becky (Currey) ve Hunter'ın (Gardner) etrafında dönüyor. Ancak, kulenin tepesine ulaştıklarında işler daha da kötüye gider ve kendilerini bir şekilde mahsur kalmış bulurlar.

Lionsgate'in Fall için yayınladığı yepyeni bir fragmanda, kendilerini ölüm kalım durumunda bulan lider ikiliye dikkat çekiliyor. Fragman, Becky'nin bir dağ tırmanışı kazasında düştüğüne tanık olduktan sonra erkek arkadaşının ölümünden kurtulmaya çalışmasıyla başlıyor. Yaklaşık bir yıl sonra, en iyi arkadaşı Hunter tarafından "korkularıyla yüzleşmeye" ve uzak bir yerde 2.000 fit yüksekliğinde bir TV kulesine tırmanmaya ikna edildi. Çift zirveye ulaştığında, merdiveni kaybettikçe panik başlar ve onları sınırlı kaynaklarla hayatta kalma moduna zorlar. Aşağıdaki fragmanın tamamına göz atın: