Love And Thunder Disney+'ta Ne Zaman Yayınlanacak

Love And Thunder Disney+'ta Ne Zaman Yayınlanacak

Love And Thunder Disney+'ta Ne Zaman Yayınlanacak

MCU'nun 4. Aşama filmlerine uygun olarak Thor: Love and Thunder, özel yaz tiyatrosunun ardından Disney+'ta yayınlanmak üzere gelecek.

Sinemalardaki özel gösteriminin ardından, MCU filmi  Thor: Love and Thunder, yayın akışı Disney+'a gelecek. Karışık incelemeli devam filmi, sinemalarda bir gişe başarısı olarak gösterildi ve Thor: Love and Thunder'ın yurtiçi gişe açılışı, 2022 sürümleri için yalnızca Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Jurassic World Dominion'unkilerin  gerisine düştü . Merakla beklenen bu yaz gişe rekorları kıran filmin tiyatro çalışmasına böylesine etkileyici bir başlangıç ​​yaptığı göz önüne alındığında, Disney Thor: Love and Thunder'ı bu kadar kısa sürede çevrimiçi olarak kullanıma sunmaya istekli olmayabilir.

Thor rolünde Chris Hemsworth, Jane Foster/Mighty Thor rolünde Natalie Portman, God Butcher Gorr rolünde Christian Bale, King Valkyrie rolünde Tessa Thompson ve Zeus rolünde Russell Crowe'un yer aldığı Taika Waititi'nin Thor: Love and Thunder filmi, ünvan süper kahramanın içsel bulmaya çalıştığını görüyor. Spider-Man: No Way Home ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ın ardından , en son MCU bölümü, franchise daha eğlenceli ve komedi maceralara dönerken çoklu evreni keşfetmekten bir adım uzaklaşıyor. Eleştirmenlerden gelen karışık eleştirilere rağmen, dördüncü Thor filmi izleyicilerden daha olumlu tepkiler aldı ve bu filmin devam eden başarısı için iyiye işaret ediyor. Thor: Love and Thunder Disney+'ta yayınlanmadan önce sinemalarda...

Thor: Love and Thunder'ın Disney+'ta yayınlanma tarihi henüz doğrulanmadı, ancak önceki MCU hamlelerinin çevrimiçi olarak ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin eğilimler, zaman çizelgesini tahmin etmeye yardımcı oluyor. Doctor Strange in the Multiverse of Madness, ilk gösteriminden 47 gün sonra Disney+'ta kullanılabilir hale gelirken, 2021'deki Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, abonelerin ek bir ücret ödemeden çevrimiçi olarak yayınlayabilmesi için yaklaşık üç ay bekledi. Shang-Chi'nin gelişi, Disney hala sinemadan yayına paradigmasını test ederken geldiğinden,  Doctor Strange'in devamı, Thor: Love and Thunder'ın ne zaman geleceğine dair daha doğru bir tahmin veriyor. Disney+'da satışa sunulacak 47 günlük özel pencerenin ardından (tipik Çarşamba Disney+ galasını hesaba katarsak), Thor: Love and Thunder'ın en erken 24 Ağustos'ta Disney+'ta yayınlanması beklenebilir . 

Bununla birlikte, Disney sinemalarda uzun süre münhasırlık vermeyi seçerse, Thor: Love and Thunder  en geç Ekim ayının başında Disney+'ta yayınlanmaya başlayabilir.

Will Thor: Love And Thunder Disney+'Ta Ücretsiz Olarak İzlenebilir

Thor: Love and Thunder Disney+'a ulaştığında , aboneler MCU filmini ücretsiz olarak yayınlayabilecekler. Disney+, daha önce abonelerin ek bir ücret karşılığında hala sinemalarda olan yeni filmleri izlemelerine izin veren Premier Erişim girişiminden uzaklaştı. Şimdilik, tüm Disney+ aboneleri Taika Waititi'nin  Thor: Love and Thunder'ını ücretsiz olarak yayınlayabilecek, ancak platform 2022'de reklam destekli abonelik katmanını düşürdükten sonra bunun değişip değişmeyeceği açıklanmadı.